Ju jeni vizitori 4625867

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Qira, Zyre 230m2
 • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.59.54 (3)
  Full Screen
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.59.54 (3)%1/9
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.59.54 (5)%2/9
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.59.54 (4)%3/9
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.59.54 (2)%4/9
  • WhatsApp Image 2016-11-17 at 17.00.54 (2)%5/9
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.59.54 (8)%6/9
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.59.54 (7)%7/9
  • WhatsApp Image 2016-11-15 at 11.30.43%8/9
  • IMG_20160603_101232%9/9
  1/9
  WhatsApp Image 2016-11-15 at 10.59.54 (3)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 841
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga Nikolla Tupe
  • Zona e brendshme: 180 m²
  • Mbulim zone: 230 m²
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Ambienti ndodhet ne zonen e Bllokut, lehtesisht i aksesueshem. I organizuar ne 6 dhoma dhe 2 tualete. Eshte 180 m2, ndodhet ne katin 6-te ne pallat te ri me ashensor. Kane funksionuar si zyra me pare. Per me shume informacion, ju lutemi na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 8
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 230.00 m²
   • Zone interneti 180.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oriola Kasa
  Telefone: +355694004129
  email: o.kasa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta