Ju jeni vizitori 4649213

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » APARTAMENT ME QIRA - NJE KAT I VILES SAUK, TIRANE
 • 13335874_1239270946085430_2366718528017460541_n
  Full Screen
  • 13335874_1239270946085430_2366718528017460541_n%1/7
  • 13346612_1239271112752080_355574972440447798_n%2/7
  • 13312629_1239271379418720_2629425105340240675_n%3/7
  • 13335868_1239271666085358_8434843862554318851_n%4/7
  • 13347010_1239272056085319_6972299588711912858_n%5/7
  • 13346456_1239271869418671_1615371004998350792_n%6/7
  • 13321956_1239271492752042_4342181595494161044_n%7/7
  1/7
  13335874_1239270946085430_2366718528017460541_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 169
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: SAUK, TIRANE
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Zone toke: 380 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira kati i dyte i nje vile tre kateshe ne Sauk,Tirane.Vila ndodhet prane shkolles se Policise ne nje kompleks rezidencial vilash me akses direkt ne rruge. Apartamenti perbehet nga tre dhoma gjumi, kuzhine, dhome ndejtje, tualet dhe ballkon ne pjesen para dhe mbrapa te nderteses. Qetesi, gjelberim dhe ajer i paster. Per te gjithe ata qe synojne periferine e Tiranes, ia vlen!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta