Ju jeni vizitori 4665624

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambjent komercial në Sauk
 • IMG_20160518_103353
  Full Screen
  • IMG_20160518_103353%1/5
  • IMG_20160518_103405%2/5
  • IMG_20160518_103324%3/5
  • IMG_20160518_103409%4/5
  • IMG_20160518_103825%5/5
  1/5
  IMG_20160518_103353
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 393
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Sauk
  • Zona e brendshme: 127 m²
  • Mbulim zone: 227 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Në Sauk në rrugën Efthim Brandi jepet me qera ambjent komercial me sipërfaqe 127 m2 plus rreth 100m2 oborr. Sipërfaqja e brendshme është mjaft e përshtatshme për një shumëllojshmëri aktivitetesh si shërbimi ashtu edhe prodhimi. Qetësia e zonës, afërsia me rrugën nacionale Tiranë - Elbasan si dhe afërsia me një numër të konsiderueshëm aktivitetesh private dhe shtetërore e bëjnë një ambjent mjaft të mirë për ngritjen e aktivitetit tuaj. Na kontaktoni për më shumë informacion dhe për një vizitë në pronë.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Kendi I lojerave per femije
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • Stacion gazi
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • autostrade
   • Market
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore lindje
   • Supermarkete
   • Pishine
   • Pamje nga fshati
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 227.00 m²
   • Zone toke 100.00 m²
   • Zone interneti 127.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta