Ju jeni vizitori 4649134

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION, 4 euro per m2 ne Rrugen Mine Peza
 • WhatsApp-Image-20160609 (2)
  Full Screen
  • WhatsApp-Image-20160609 (2)%1/2
  • WhatsApp-Image-20160609 (3)%2/2
  1/2
  WhatsApp-Image-20160609 (2)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 26
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 160 m²
  • Mbulim zone: 160 m²
  • Zone toke: 160 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambient per zyra , call center,etj ambienti eshte i ndare ne dy kate te nderteses respektivisht 80 m2 per kat, me shkalle te brendshme dhe tualet per cdo kat. Ne perdorim gjithashtu do te jete dhe nje verande . Ambienti mund te ndahet ne dhoma te vecanta ose dhe open space. Per me shume informacion dhe per nje vizite ne prone , ju lutem na kontaktoni .
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta