Ju jeni vizitori 4577024

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION - SHITET 2+1 TEK K.PARISIT, QENDRA "ELEONOR"
 • 13413049_1241316929214165_3437231890970380098_n
  Full Screen
  • 13413049_1241316929214165_3437231890970380098_n%1/12
  • 13344551_1241317042547487_1505023851926001583_n%2/12
  • 13432437_1241321175880407_2415288572184799438_n%3/12
  • 13413049_1241317469214111_7678720529750905629_n%4/12
  • 13343127_1241319859213872_3291539248001705961_n%5/12
  • 13413730_1241320062547185_8995499350902874310_n%6/12
  • 13394176_1241317559214102_1497904261231721565_n%7/12
  • 13346759_1241319912547200_8671927206437969825_n%8/12
  • 13417558_1241319542547237_7428751873588904960_n%9/12
  • 13419021_1241319662547225_6470679973018384427_n%10/12
  • 13394180_1241319735880551_5055010796038882593_n%11/12
  • 13418878_1241320192547172_5057075503851720764_n%12/12
  1/12
  13413049_1241316929214165_3437231890970380098_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 170
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: KOMUNA E PARISIT, PRANE QENDERS "ELEONOR", TIRANE
  • Zona e brendshme: 113,06 m²
  • Mbulim zone: 129,50 m²
   • per shitje 102 000 €
 • Detajet e prones

  Cmim okazion - Shitet 2+1 tek Komuna e Parisit, prane Qendres 'Eleonor'. Kati i 4 banimit. Perbehet nga dy dhoma gjumi, dhome ndejtje-guzhine, tualet dhe ballkon. Dhomat & guzhina kane dalje direkte ne ballkon. Ndertim i ri i sapo perfunduar. Punime cilesore.

  Cmim ofert dhe i negociueshem. Shitet per arsye likujdimi.

  Per gjithe te interesuarit, mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 129.50 m²
   • Zone interneti 113.06 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %