Ju jeni vizitori 4664140

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje ne Ali Dem
 • B11-page-001
  Full Screen
  • B11-page-001%1/1
  1/1
  B11-page-001
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 280
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 92,10 m²
  • Mbulim zone: 103,40 m²
   • per shitje 85 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ali Demit me siperfaqe totale 103.4m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 8 katesh te sapondertuar. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e madhe e cila perfshin dhe kuzhinen, 2 banjo dhe nje ballkon. Orientimi eshte jug pernedim ndaj edhe ka ndicim te mire natyral gjate dites. Ne cmim perfshihet gjithashtu edhe nje post parkimi.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 103.40 m²
   • Zone interneti 92.10 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Klaudio Dervishi
  Telefone: 0694050069 / 0695611933
  email: k.dervishi@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %