Ju jeni vizitori 4625840

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITEN 3+1 ME HIPOTEKE DHE FINANCIM - TEK LIQENI I TIRANES
 • SLQ2
  Full Screen
  • SLQ2%1/10
  • SLQ1%2/10
  • 13151899_1218657674813424_3751278784063200353_n%3/10
  • 13179309_1218657801480078_1890620378340486831_n%4/10
  • 13177452_1218657568146768_4953058575971540351_n%5/10
  • 13151475_1218657644813427_5048926931701019907_n%6/10
  • Tipi-23%7/10
  • Tipi-24%8/10
  • Tipi-26%9/10
  • SLQcrop%10/10
  1/10
  SLQ2
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 172
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: LIQENI I TIRANES - UNAZA E RE
  • Zona e brendshme: 217 m²
  • Mbulim zone: 250 m²
   • per shitje 1 300 €
 • Detajet e prones

  APARTAMENTE 3+1 ME HIPOTEKE DHE FINANCIM - Shiten 3+1 tek Liqeni i Tiranes. Apartamentet kane siperfaqe te bollshme qe mund te arrijne deri 250 m2. Te pershtatshme per BANIM ose ZYRA. Objekti ndodhet tek Liqeni Artificial ne ane te Unazes se Re me akses direkt ne Unaze. Ofron pamje te plote te Liqenit Artificial. Quhet ndryshe edhe 'SYRI I LIQENIT' per shkak te pamjes spektakolare qe ofron. Eshte i perfunduar dhe me HIPOTEKE. Mund te ofrohet me Financim deri ne 70% te Vleres. Mjafton te keni 30 % te vleres totale te apartamentit dhe pjesen tjeter jua mundeson kompania, pa qene e nevojshme te lini nje kolateral (Hipeteke shtepi apo dyqani). Kushti i vetem te keni te ardhura te mjaftueshme per te mbuluar kestin mujor qe ju cakton banka. Per gjithe te interesuarit, mos hezitoni te na kontaktoni! Ia vlen!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 250.00 m²
   • Zone interneti 217.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %