Ju jeni vizitori 4594909

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » MAGAZINE ME QIRA - KOMBINAT
 • 13442274_1242161179129740_3349401682531510262_n
  Full Screen
  • 13442274_1242161179129740_3349401682531510262_n%1/7
  • 13417486_1242161109129747_1438502326407323370_n%2/7
  • 13418930_1242160949129763_2227678122433709588_n%3/7
  • 13407222_1242161435796381_7573057223541850673_n%4/7
  • 13435545_1242161709129687_4919317588291441184_n%5/7
  • 13434890_1242161635796361_660030551884633616_n%6/7
  • 13344655_1242161519129706_6430508505364820436_n%7/7
  1/7
  13442274_1242161179129740_3349401682531510262_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 173
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kombinat
  • zone: - - -
  • Adresa: KOMBINAT, TIRANE
  • Zona e brendshme: 1.600 m²
  • Mbulim zone: 1.600 m²
   • Per qira  US$ 2
 • Detajet e prones

  Magazine me Qira ne Kombinat. Siperfaqja 1600 M2.
  Pjese e nje kompleski magazinash dhe biznesesh qe operojne prej shume vitesh.
  Ambient i bollshem dhe i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti.
  Ambienti mund te ndahet dhe te pershtatet ne hapesira me te vogla sipas kerkeses se klientit.
  Kerkohet te jepet per nje afat te gjate. Preferohet Industri FASONE.
  Tatimi prej 15% paguhet nga Qiradhenesi.

  Për një vizitë në pronë, mos hezitoni të na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 1600.00 m²
   • Zone interneti 1600.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta