Ju jeni vizitori 4683658

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET 2+1 ME QIRA TEK KOMPLEKSI REZIDENCIAL "TOUCH OF SUN" NE SAUK
 • DSC01386.JPG
  Full Screen
  • DSC01386.JPG%1/8
  • DSC01302.JPG%2/8
  • Web3.JPG%3/8
  • DSC01404.JPG%4/8
  • DSC01307.JPG%5/8
  • DSC01311.JPG%6/8
  • 13413516_1239269326085592_7482222773512777032_n%7/8
  • 13325577_1239269716085553_5877906748210299798_n%8/8
  1/8
  DSC01386.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 174
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: MJULL, SAUK, FARKE
  • Zona e brendshme: 106,10 m²
  • Mbulim zone: 240,30 m²
  • Zone toke: 123,90 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira 2+1, ne Kompleksin 'The Touch of Sun'. Zona eshte ekskluzivisht REZIDENCIALE dhe kryesisht e banuar nga Fmiljarë dhe/ose Personel i Huaj Diplomatik. Kompleksi ofron ambiente me mobilim dhe arredim modern. Ka ne perberje per shfrytezim pishine, palester, salle lojrash, kinema, kopesht per femijet - gjithcka i nevojitet nje kompleksi modern. Preferohet te jepet me qira per familjare dhe/ose te huaj, personel diplomatik, etj. Kushte optimale per nje jete me standarte!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 240.30 m²
   • Zone toke 123.90 m²
   • Zone interneti 106.10 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta