Ju jeni vizitori 4649145

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje
 • IMG_20151215_115214
  Full Screen
  • IMG_20151215_115214%1/12
  • IMG_20151215_115252%2/12
  • IMG_20151215_114707%3/12
  • IMG_20151215_115157%4/12
  • IMG_20151215_114817%5/12
  • IMG_20151215_114850%6/12
  • IMG_20151215_114900%7/12
  • IMG_20151215_114937%8/12
  • IMG_20151215_115009%9/12
  • IMG_20151215_115049%10/12
  • IMG_20151215_115037%11/12
  • IMG_20151215_115117%12/12
  1/12
  IMG_20151215_115214
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 63
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Him Kolli
  • Zona e brendshme: 70 m²
   • per shitje 98 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne zonen e Myslym Shyrit, ne kate te 10, te nje pallati te ri, me nje siperfaqe totale prej 70m2. Ka nje organizim me 2 dhoma, 1 dhome ndenje se bashku me guzhinen, dhe 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe shitet i mobiluar. Gjithashtu ndodhet ne nje zone te preferuar dhe mjafte aksesueshme, me nje distsance prej pak metrash nga qendra. Per me shume informacione ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilma Myrtolli
  Telefone: +355694004123 / 0694004123 / +355042452245
  email: info@c21mbproperties.al / info@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %