Ju jeni vizitori 4665536

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Super Okazion! Apartament ne shitje 2+1, 26 000 euro
 • 20160604_133948
  Full Screen
  • 20160604_133948%1/7
  • 20160604_133935%2/7
  • 20160604_134020%3/7
  • 20160604_134001%4/7
  • 20160604_134028%5/7
  • 20160604_133850%6/7
  • 20160604_133833%7/7
  1/7
  20160604_133948
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 238
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Ne afersi te Hotel "Majestic"
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 26 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Shkembi te Kavajes, ne afersi te hotel 'Majestic'. Apartamentyi eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, nje sallon i madh i perbashket me guzhinen dhe ka ne administrim te gjithe tarracen me pamje te mbrekullushme nga deti. Ndodhet ne katin e 6 banim dhe ka pamje nga deti. I perfshire ne cmimin e apartamentit eshte dhe mobilimi. Ju ftoj ta vizitojme se bashku kete prone te mrekullueshme!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor 1
   • Kuzhina 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • autostrade
   • zone historike
   • Market
   • Plazh
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
   • Stacion treni
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga deti
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Mbulesa
   • Sobe
   • Dere kunder zjarrit
   • frigorifer
   • detektor gazi
   • Hekur
   • Pajisjet per kuzhine
   • gas natyral
   • antene parabolike
   • Rrjete interneti
   • Frigorifer
   • dush 1
   • dollap 1
   • lavatrice
   • boljer uji
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • gaz
   • Akses interneti
   • Ndricim publik
   • Telefone
   • uje
  • Infrastrukture
   • kopesht
   • tarrace
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %