Ju jeni vizitori 4149928

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per qira 2+1 prane parkut kombetar
 • parku stadiumi q.stafa 088.JPG
  Full Screen
  • parku stadiumi q.stafa 088.JPG%1/7
  • parku stadiumi q.stafa 067.JPG%2/7
  • parku stadiumi q.stafa 070.JPG%3/7
  • parku stadiumi q.stafa 076.JPG%4/7
  • parku stadiumi q.stafa 082.JPG%5/7
  • parku stadiumi q.stafa 079.JPG%6/7
  • parku stadiumi q.stafa 075.JPG%7/7
  1/7
  parku stadiumi q.stafa 088.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 284
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Faik Konica
  • Zona e brendshme: 125 m²
  • Mbulim zone: 132 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 me qira tek Lion Park. Me nje siperfaqje pre 110m2, pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor dhe organizohet ne dhome ndenje me kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, korridor, dy tualete, ballkone me pamje nga parku. Pjeserisht i mobiluar. Apartamenti eshte i rikonstruktuar se fundmi, i shtruar me parket, kondicioner ne te gjithe ambientin. Per me teper jeni te ftuar per nje vizite ne kete apartament!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 132.00 m²
   • Zone interneti 125.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta