Ju jeni vizitori 4212084

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Godine 4 kateshe me Qera
 • IMG_7393 - Copy.JPG
  Full Screen
  • IMG_7393 - Copy.JPG%1/9
  • IMG_7392.JPG%2/9
  • 20151126_134415%3/9
  • IMG_7397 - Copy.JPG%4/9
  • IMG_7367.JPG%5/9
  • IMG_7366.JPG%6/9
  • IMG_7369.JPG%7/9
  • IMG_7368.JPG%8/9
  • IMG_7402.JPG%9/9
  1/9
  IMG_7393 - Copy.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 531
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Qender
  • Zona e brendshme: 560 m²
  • Mbulim zone: 600 m²
  • Zone toke: 500 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Godina ndodhet ne nje nga vendet me te frekuentuara te qendres se Tiranes. Pozicioni i saj eshte i favorshem per cdo lloje biznesi. Levizjet e njerezve jane te shumta pasi rreth saj jane institucionet kryesore dhe pikat qe vizitohen nga turistet. Godina eshte e vendosur ne nje truall me siperfaqe prej 500 m2. Godina ka nje bodrum i cili ka lartesi. Ka katin perdhe 120 m2 me nje lartesi prej 5m. Ka tre kate te cilet jane te ndare me nga 4 dhoma dhe nje holl te madh ne qender. Godina ka edhe papafingo gjithashtu. Godina eshte nje nga me te vjetrat . Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 600.00 m²
   • Zone toke 500.00 m²
   • Zone interneti 560.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta