Ju jeni vizitori 4661064

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament me hipoteke ne Elbasan
 • IMG_8508.JPG
  Full Screen
  • IMG_8508.JPG%1/4
  • IMG_8514.JPG%2/4
  • IMG_8513.JPG%3/4
  • IMG_8516.JPG%4/4
  1/4
  IMG_8508.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 233
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Elbasan
  • Qark ose prefekture: Elbasan
  • Qytet: Elbasan
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "11 Nentor"
  • Zona e brendshme: 78 m²
  • Mbulim zone: 78 m²
   • per shitje 39 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne qytetin e Elbasanit. Struktura e apartamentit eshte 2+1+1 tualet+1 balkon dhe pozicionohet ne katin I. Apartamenti shitet bosh por perfshin ne cmim dhe kuzhinen dhe eshte nje mundesi shume e mire per biznes, pasi ndodhet ne katin e pare dhe ka pamje nga brendesia e lagjes; çka nenkupton nje biznes marketi por dhe klinike private si dhe aktivitete te tjera. Apartamenti disponon dokumenta te rregullta pronesie, ka nje siperfaqe prej 78 metra katror dhe aktualishte eshte dhene me qira. Telefononi per me teper detaje mbi kete prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 78.00 m²
   • Zone interneti 78.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %