Ju jeni vizitori 4648355

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht
 • 13389335_1074275789296050_1859265590_o
  Full Screen
  • 13389335_1074275789296050_1859265590_o%1/8
  • 13441950_1074275849296044_1066475462_o%2/8
  • 13396635_1074275675962728_1038764390_o%3/8
  • 13396754_1074275529296076_1152766044_o%4/8
  • 13389030_1074275729296056_636635462_o%5/8
  • 13405653_1074275539296075_293525232_o%6/8
  • 13383847_1074275959296033_1319392550_o%7/8
  • 13396502_1074275582629404_1878638785_o%8/8
  1/8
  13389335_1074275789296050_1859265590_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 231
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga 3 deshmoret
  • Zona e brendshme: 94 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje apartament 2+1 bosh, pervec kuzhines, bashke me nje garazhd te perfshire ne cmimi.Apartamenti ka nje siperfaqe prej 94 m² dhe eshte i organizuar me 1 sallon, 2 dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne rrugen '3 Deshmoret' ne nje nder pallatet me te mira ne zone. Apartamenti bashke me garazhdin jane te pajisur me certifikat te rregullt pronesie. Per me teper detaje na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 94.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %