Ju jeni vizitori 4683603

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje ne Kompleksin VIND
 • Apartamenti VIND
  Full Screen
  • Apartamenti VIND %1/2
  • %2/2
  1/2
  Apartamenti VIND
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 388
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ali Demi
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 124 m²
   • per shitje 93 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje nga komplekset me te reja te Tiranes.Apartamenti eshte i vendosur ne katin e 7 ne nje ndertim cilesor. Me nje organizim te brendshem prej nje salloni me ballkon, dy dhoma gjjumi dhe dy tualete. Apartamenti ka nje cmim shume te mire. Ketij apartamenti i mundesohet edhe nje garazhd shtese.Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 124.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %