Ju jeni vizitori 4620609

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan per shitje tek Rruga e Kavajes
 • IMG_2754.JPG
  Full Screen
  • IMG_2754.JPG%1/4
  • IMG_2757.JPG%2/4
  • IMG_2759.JPG%3/4
  • IMG_2760.JPG%4/4
  1/4
  IMG_2754.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 285
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Bogdaneve
  • Zona e brendshme: 83 m²
  • Mbulim zone: 100 m²
   • per shitje 248 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet njesi ne Rrugen e Bogdaneve. Dyqani ndodhet ne katin 0 te nje pallat te ti dhe me fasade 8m linear me pamje nga rruga kryesore. Ambienti disponon certifikate pronesie (njesi). Me nje siperfaqje te brendshme prej 83m2 organizohet open space pa kolona dhe mure ndarese.Po ashtu ne funksion te dyqanit eshte edhe nje magazine gjysem bodrum me siperfaqje 120m2. Ambientet mund te shiten bashke ose te ndara nga njera tjetra. Per me teper mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 100.00 m²
   • Zone interneti 83.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %