Ju jeni vizitori 4659740

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje prane Shkolles se Kuqe
 • foto 2 dh ndejtjes
  Full Screen
  • foto 2 dh ndejtjes%1/3
  • Foto 4 guzhina%2/3
  • dhoma gjumit%3/3
  1/3
  foto 2 dh ndejtjes
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 398
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Kuqe
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Riza cerova
  • Zona e brendshme: 105 m²
  • Mbulim zone: 105 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Prane shkolles se kuqe shitet apartament i cili ndodhet ne kati 3 te nje pallati te ri 9 katesh dhe ka nje siperfaqe prej 105 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 2 tualete, vend ndenjie, ballkon dhe shitet i mobiluar sic eshte ku pothuajse te gjitha mobiljet jane te vitit te fundit. Hipoteka eshte ne proces.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 105.00 m²
   • Zone interneti 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilda Rusi
  Telefone: 00355692029321
  email: info@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %