Ju jeni vizitori 4594948

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 tek Shkembi Kavajes ,Durres
 • IMG-20160614-WA0003
  Full Screen
  • IMG-20160614-WA0003%1/12
  • IMG-20160614-WA0006%2/12
  • IMG-20160614-WA0005%3/12
  • IMG-20160614-WA0007%4/12
  • IMG-20160614-WA0008%5/12
  • IMG-20160614-WA0011%6/12
  • IMG-20160614-WA0017%7/12
  • IMG-20160614-WA0001%8/12
  • IMG-20160614-WA0019%9/12
  • IMG-20160614-WA0014%10/12
  • IMG-20160614-WA0027%11/12
  • IMG-20160614-WA0015%12/12
  1/12
  IMG-20160614-WA0003
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 183
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Shkembi I Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Shkembi Kavajes ,Durres
  • Zona e brendshme: 62 m²
   • per shitje 53 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartamenti 1+1 tek shkembi Kavajes ,afer Hotel Bleart me pamje nga deti .Apartamenti eshte i organizuar me 1 dhome gjumi ,ambient ndenje dhe guzhine ,tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik ne brezin e pare.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 62.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %