Ju jeni vizitori 4630297

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazine me Qira ne Misto Mame
 • 13466174_10208143151450302_680255857733645388_n
  Full Screen
  • 13466174_10208143151450302_680255857733645388_n%1/6
  • 13406806_10208143151850312_6697375063865988587_n (1)%2/6
  • 13413765_10208143149970265_1868129792487981802_n%3/6
  • 13450791_10208143149410251_1376916486008444364_n%4/6
  • 13423937_10208143150810286_2187893713637742285_n%5/6
  • 13435304_10208143150370275_7541154725830756589_n%6/6
  1/6
  13466174_10208143151450302_680255857733645388_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 287
  • Tipi i prones: depo
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kombinat
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Besim Alla
  • Zona e brendshme: 1.200 m²
  • Mbulim zone: 1.200 m²
   • Per qira  3 000 €
 • Detajet e prones

  Magazina ndodhet ne rr.Besim Alla.
  Ambjenti pozicionohet ne katin -1 te kompleksit.
  Ka nje hapesire totale 1200 m2 dhe lartesi optimale prej 4.8 meter.
  Magazina eshte e organizuar ne nje tualet,dy zyra dhe mund te modifikohet sipas deshirave te klientit.
  Ndricim dhe ajrosje e mire mundesuar nga dritare si dhe disponon nje gjenerator per cdo rast mungese energjie.
  Ambjenti eshte perdorur per vend magazinim tekstilesh,produkte ushqimore,pije etj.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme -1
  • Siperfaqet
   • planimetria 1200.00 m²
   • Zone interneti 1200.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Irma Meta
  Telefone: 0694050075
  email: irma.meta@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta