Ju jeni vizitori 4648354

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 + Garazhd tek Vasil Shanto
 • IMG-20160614-WA0043
  Full Screen
  • IMG-20160614-WA0043%1/15
  • IMG-20160614-WA0044%2/15
  • IMG-20160614-WA0049%3/15
  • IMG-20160614-WA0051%4/15
  • IMG-20160614-WA0057%5/15
  • IMG-20160614-WA0065%6/15
  • IMG-20160614-WA0046%7/15
  • IMG-20160614-WA0047%8/15
  • IMG-20160614-WA0050%9/15
  • IMG-20160614-WA0040%10/15
  • IMG-20160614-WA0054%11/15
  • IMG-20160614-WA0059%12/15
  • IMG-20160614-WA0039%13/15
  • IMG-20160614-WA0064%14/15
  • IMG-20160614-WA0063%15/15
  1/15
  IMG-20160614-WA0043
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 184
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vasil Shanto
  • zone: - - -
  • Adresa: Vasil Shanto ,Tirane
  • Zona e brendshme: 110 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartamenti 2+1 se bashku me nje garazhd 30 m2.Siperfaqja e banimit eshte 110 m2 dhe eshte i organizuar, 2 dhoma gjumi, nje ambient ndenje, nje guzhine ,dy tualete dhe nje ballkon .Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 110.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %