Ju jeni vizitori 4648347

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera apartament i ri tek Liqeni
 • 20160613_155514
  Full Screen
  • 20160613_155514%1/5
  • 20160613_155503%2/5
  • 20160613_155533%3/5
  • 20160613_155541%4/5
  • 20160613_155606%5/5
  1/5
  20160613_155514
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 234
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: Sauk
  • Zona e brendshme: 80 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera hyrje ne nje ndertim te ri tek liqeni. Ndodhet ne nje kompleks te ri qe sapo ka perfunduar. Perbehet nga 2 dhoma, 1 banje dhe sallon. Orientimi lindje-veri-perendim. Jepet i pa mobiluar. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta