Ju jeni vizitori 4665614

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Super Apartament per Shitje!!!
 • Planimetria
  Full Screen
  • Planimetria%1/7
  • download%2/7
  • 20160615_110440%3/7
  • 20160615_110418%4/7
  • 20160615_110433%5/7
  • 20160615_110452%6/7
  • 20160615_144427%7/7
  1/7
  Planimetria
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 390
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ali Demi
  • Zona e brendshme: 85,08 m²
  • Mbulim zone: 95,57 m²
   • per shitje 77 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per Shitje ne nje ndertim te ri. Apartamenti ka nje planimetri organizimi shume te mire.Eshte i organizuar nga nje sallon me ballkon, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon, korridor dhe dy tualete. Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi cilesor me punime shume te mira. Ne cmim perfshihet eshte garazhdi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 95.57 m²
   • Zone interneti 85.08 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %