Ju jeni vizitori 4576755

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+2 per Shitje
 • IMG_8004.JPG
  Full Screen
  • IMG_8004.JPG%1/1
  1/1
  IMG_8004.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 105
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 140 m²
  • Zone toke: 140 m²
   • per shitje 210 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+2+2-Tualete per Shitje tel LSI. Apartamenti ndodhet ne nje pallate te rri, ka nje planimetri te rregull dhe te mire organizuar. Apartamenti ndodhet ne kate te 8-te, jane dy hyrje ne kate. Hipoteka eshte ne proces. Per me shume info.na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 140.00 m²
   • Zone interneti 140.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %