Ju jeni vizitori 4691726

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET VILE TEK LIQENI I TIRANES
 • 13417589_1245448722134319_3770888479350414204_n
  Full Screen
  • 13417589_1245448722134319_3770888479350414204_n%1/10
  • 13445532_1245451248800733_8608270154523620046_n%2/10
  • 13394060_1245449442134247_1280429588833051284_n%3/10
  • 13442203_1245449395467585_7231621857311928480_n%4/10
  • 13450895_1245448658800992_1393171454299052892_n%5/10
  • 13450899_1245448622134329_3331818124769200089_n%6/10
  • 13423979_1245449252134266_8421398341006152178_n%7/10
  • 13394014_1245448775467647_4344073447613082067_n%8/10
  • 13432274_1245450848800773_7864375349489219882_n%9/10
  • 13428446_1245450922134099_421188772503169278_n%10/10
  1/10
  13417589_1245448722134319_3770888479350414204_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 187
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa: LIQENI I TIRANES
  • Zona e brendshme: 348,20 m²
  • Mbulim zone: 500 m²
  • Zone toke: 1.500 m²
   • per shitje 1 500 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Vile 2 Kateshe tek Liqeni Artificial i Tiranes.
  Vila ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, tek Liqeni Artificial prane nje kompleksi Vilash Private dhe Rezidenciale Qeveritare.
  Ka ne perberje dy kate dhe papafingo kati i siperm. Kati i dyte perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndejtje, guzhine, tualet dhe dy ballkone.
  Vila eshte e rrethuar nga nje gjelberim i bollshem i tipit 'giardino' me drure frutore tradicional. Cmimi eshte i diskutueshem dhe perfshin taksat dhe cdo lloj detyrimi tjeter qe perfshin transaksioni i shitjes.

  Per te gjithe te interesuarit, mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone.
  Ju faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 500.00 m²
   • Zone toke 1500.00 m²
   • Zone interneti 348.20 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 5
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %