Ju jeni vizitori 4135703

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1,Misto Mame
 • WhatsApp-Image-20160614 (7)
  Full Screen
  • WhatsApp-Image-20160614 (7)%1/5
  • WhatsApp-Image-20160614 (8)%2/5
  • WhatsApp-Image-20160614 (10)%3/5
  • WhatsApp-Image-20160614 (14)%4/5
  • WhatsApp-Image-20160614 (11)%5/5
  1/5
  WhatsApp-Image-20160614 (7)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 60
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Besim Alla
  • Zona e brendshme: 65,73 m²
  • Mbulim zone: 73,43 m²
   • per shitje 40 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1,i aksesueshem per 2+1 ne zonen e Misto Mames,apartamenti ndodhet ne vijen e pare ndertimi.Ndodhet ne katin e dyte banim,orjentim nga Lindja,disponon certifikate pronesie,ashencor dhe shkalle me ndricim natyral.Per nje vizite ne prone ju lutem te me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 73.43 m²
   • Zone interneti 65.73 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %