Ju jeni vizitori 4576829

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera vile 3 kateshe tek Medreseja
 • 13410456_1077749238948705_646093052_o
  Full Screen
  • 13410456_1077749238948705_646093052_o%1/13
  • 13460789_1077748412282121_1837501311_o%2/13
  • 13453035_1077748135615482_1180958902_o%3/13
  • 13396793_1077748542282108_495755923_o%4/13
  • 13396784_1077749198948709_1120513986_o%5/13
  • 13467864_1077747835615512_1800919664_o%6/13
  • 13441903_1077749348948694_1013018154_o%7/13
  • 13441998_1077748285615467_1236694794_o%8/13
  • 13453454_1077747895615506_900803332_o%9/13
  • 13453488_1077748028948826_1855469673_o%10/13
  • 13467366_1077748595615436_1564483832_o%11/13
  • 13467767_1077748175615478_356745371_o%12/13
  • 13460854_1077748492282113_1721487324_o%13/13
  1/13
  13410456_1077749238948705_646093052_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 235
  • Dhomat gjumi: 9 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Medreseja
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Riza Cerova"
  • Zona e brendshme: 100 m²
  • Mbulim zone: 218 m²
   • Per qira  1 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera nje vile 3 kateshe tek Medreseja me nje ndertim te brendshem 100 m² per kat dhe nje siperfaqe totale bashke me oborr 218 m². Vila eshte me punime shume te mira dhe e mobiluar totalisht ne menyre bashkekohore. Eshte e organizuar ne 3 dhoma,1 tualet dhe ballkon per secilin kat. Per me teper detaje ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • te gjitha dhomat 9
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 218.00 m²
   • Zone interneti 100.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta