Ju jeni vizitori 4180652

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 1+1, prane Prokurorise se Rrethit
 • 13460750_620371488113747_1564973333_o
  Full Screen
  • 13460750_620371488113747_1564973333_o%1/7
  • 13441810_620371501447079_925273309_o%2/7
  • 13461225_620371541447075_1187073038_o%3/7
  • 13441578_620371588113737_1615813600_o%4/7
  • 13324353_620371508113745_1357944330_o%5/7
  • 13479982_620371618113734_543486813_n%6/7
  • 13479586_620371504780412_1655585007_n%7/7
  1/7
  13460750_620371488113747_1564973333_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 400
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet:  Brraga
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Hysen Haxhi Dalliu
  • Zona e brendshme: 49 m²
  • Mbulim zone: 57 m²
   • per shitje 68 900 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te qeta dhe me qendrore per te jetuar.prane prokurorise se rrethit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri shume cilesore te ndertuar vitet e fundit, me 2 ashensore. Apartamenti perbehet nga 1 dhome ndenie/gatimi, 1 dhome, tualet, korridor dhe ballkon. Apartamenti ka drejtim jug-perendim. Per nje vizite ne apartament mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 57.00 m²
   • Zone interneti 49.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rudi Cakciri
  Telefone: 00355699354121
  email: rudi.cakciri@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %