Ju jeni vizitori 4648376

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vila ne shitje ne Mullet
 • 20160615_110648
  Full Screen
  • 20160615_110648%1/17
  • 20160615_105636%2/17
  • 20160615_105921%3/17
  • 20160615_105814%4/17
  • 20160615_105120%5/17
  • 20160615_105153%6/17
  • 20160615_105231%7/17
  • 20160615_105257%8/17
  • 20160615_105247%9/17
  • 20160615_105325%10/17
  • 20160615_105051%11/17
  • 20160615_105106%12/17
  • 20160615_105601%13/17
  • 20160615_105614%14/17
  • 20160615_105621%15/17
  • 20160615_105640%16/17
  • 20160615_112436%17/17
  1/17
  20160615_110648
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 238
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Mullet, Sauk
  • Zona e brendshme: 780 m²
  • Mbulim zone: 780 m²
  • Zone toke: 1.200 m²
   • per shitje 1 100 000 €
   • Per qira  5 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje nder zonat me ekskluzive te qytetit shiten 2 vila. Jane te rrethuara nga ambienti i gjelber dhe qetesia.Perbehen nga 2 kate dhe ambient poshte katit te pare qe mund te perdoret si kantine. Kati i dyte ka 3 dhoma me tualet ne cdo dhome dhe pamje fantastike. Ne katin e pare gjendet salloni i bollshem me oxhak dhe gjithashtu nje dhome me tualet si dhe nje tualet ne korridor. Vilat ndodhen perballe njera-tjetres dhe ne mes gjendet nje pishine me thellesi qe shkon nga 1.60 m deri ne 3.80 m. Per me shume informacione jeni te mirepritur ne zyren tone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 780.00 m²
   • Zone toke 1200.00 m²
   • Zone interneti 780.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %