Ju jeni vizitori 4683575

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten ose jepen me qera apartamente te Gjiri Lalzit.
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/25
  • 2%2/25
  • 3%3/25
  • 4%4/25
  • 6%5/25
  • 5%6/25
  • 8%7/25
  • 9%8/25
  • 12%9/25
  • 14%10/25
  • 16%11/25
  • 20%12/25
  • 23%13/25
  • 10%14/25
  • 25%15/25
  • 24%16/25
  • 15%17/25
  • 13%18/25
  • 21%19/25
  • 18%20/25
  • 7%21/25
  • 19%22/25
  • 17%23/25
  • 11%24/25
  • 22%25/25
  1/25
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: NEW 239
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Durrës
  • Qytet: Gjiri I Lalzit
  • zone: - - -
  • Adresa: Gjiri i Lalzit, Komplesi Primavera.
  • Zona e brendshme: 97 m²
  • Mbulim zone: 97 m²
   • per shitje 1 200 €
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Shiten ose jepen me qera apartamente te Gjiri i Lalzit. Apartamentet jane ndertuar ne nje godine 3 kate, te ndara 2 ne secilin kat, ne total 6 apartamente. Apartamentet jane te strukturuar ne 2 dhoma gjumi, tualet, dhome ndenje dhe kuzhine gatimi te gjitha te kompletuara. Mund te shitet e gjithe vila, ose secili apartament me vete. Apartamentet kane siperfaqe duke variuar nga 97m2 deri 103 m2. Ndodhen prane kompleksit 'Primavera', ne Gjirin e Lalzit. Jane te sapondertuara, dhe te pajisura me certifikate pronesie. Kompleksi eshte vetem 50m larg detit, i rrethuar, me roje sigurie, kamera, vend parkimi, dhe hapesira te gjelbra per tu shfrytezuar nga banoret. Mund te jepen dhe me qera apartamentet ditore ose mujore. Ne pagesen e qerase jane te perfshira parkimi, pastrimi i apartamentit, wireless, cadra+ shezllon ne plazh, roje sigurie, uji dhe dritat. Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Kuzhina
   • nr. I kateve 3
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Kendi I lojerave per femije
   • zona jeshile
   • Market
   • Plazh
   • Supermarkete
   • Pamje nga plazhi
   • Pamje nga kopeshti
   • Pamje nga deti
  • Security
   • Qark I mbyllur
   • e siguruar 24 ore
   • Video vezhgimi
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Mbulesa
   • frigorifer
   • furnizime
   • Mikrovale
   • I sigurt
   • dush
   • lavatrice
   • boljer uji
   • wi-fi
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • pjesa e ballkonit 0.00 m2
   • planimetria 97.00 m²
   • Zone interneti 97.00 m²
   • zone parkimi 2.00 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • gaz
   • Cmim mujor
   • sherbim security
   • uje
   • çmimi javor
  • Infrastrukture
   • Aneks
   • parkim hapur
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erin Reka
  Telefone: 0682038875
  email: erin.reka@c21.al / erin.reka@c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 New Day
  email: info.newday@c21.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %