Ju jeni vizitori 4623974

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per shitje tek Pazari Ri
 • landi
  Full Screen
  • landi%1/1
  1/1
  landi
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 428
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Fadil Rada, Prane Pazarit te Ri
  • Mbulim zone: 105 m²
  • Vleresim energjie: A
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 i organizuar ne ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi nga jugu, 1 banjo ,2 ballkone. Apartamenti eshte me hapesira te bollshme , i mirorganizuar dhe plot drite. Pallati eshte i ri, me ashensor, Certifikate Pronesie. Zona rezidenciale larg zhumave , e shkelqyer per banim. Per cdo interes na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 105.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %