Ju jeni vizitori 4691630

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 3+1 per Shitje ne Bllok
 • 13187892_10206031846186565_1970694822_n
  Full Screen
  • 13187892_10206031846186565_1970694822_n%1/14
  • 13162484_10206031846026561_729413686_n%2/14
  • 13149955_10206031846146564_1663666123_n%3/14
  • 13162007_10206031845986560_995134430_n%4/14
  • 13115808_10206031845826556_1936780705_n%5/14
  • 13180840_10206031846266567_437796722_n%6/14
  • 13162137_10206031846426571_779106478_n%7/14
  • 13181097_10206031846386570_388176593_n%8/14
  • 13140544_10206031846306568_1527341703_n%9/14
  • 13115328_10206031846986585_553503428_n%10/14
  • 13140925_10206031847186590_1701540128_n%11/14
  • 13162122_10206031845946559_1357729070_n%12/14
  • 13162375_10206031847146589_1919788197_n%13/14
  • 13183081_10206031846786580_339115389_n%14/14
  1/14
  13187892_10206031846186565_1970694822_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 469
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Brigada e VIII
  • Zona e brendshme: 95,77 m²
   • per shitje 123 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane. Apartamenti ka tre dhoma gjumi ku dy prej tyre jane me parket druri te shtruara. Apartamenti ka nje tualet dhe dy ballkone. Salloni eshte i lidhur me aneks. Orientimi eshte Jug-Perendim dhe apartamenti ka shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e peste. Per me teper ju ofrojme nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 95.77 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Leonard Nuhu
  Telefone: 0694050066
  email: leonard.nuhu@botaniku.c21.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %