Ju jeni vizitori 4660933

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 prane Stadiumit Dinamo
 • DSC_3564.JPG
  Full Screen
  • DSC_3564.JPG%1/16
  • DSC_3595.JPG%2/16
  • DSC_3565.JPG%3/16
  • DSC_3569.JPG%4/16
  • DSC_3572.JPG%5/16
  • DSC_3571.JPG%6/16
  • DSC_3573.JPG%7/16
  • DSC_3575.JPG%8/16
  • DSC_3578.JPG%9/16
  • DSC_3577.JPG%10/16
  • DSC_3579.JPG%11/16
  • DSC_3583.JPG%12/16
  • DSC_3585.JPG%13/16
  • DSC_3589.JPG%14/16
  • DSC_3591.JPG%15/16
  • DSC_3592.JPG%16/16
  1/16
  DSC_3564.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 492
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Stadiumi Dinamo
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 102 m²
  • Mbulim zone: 110 m²
   • per shitje 120 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje nga lagjet me te qeta te Tiranes shitet Apartament 102m2.Organizuar ne ambjent ndenjie,kuzhine e vecuar,2 dhoma gjumi dhe dy tualete.Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
   • Zone toke 0.00 m²
   • Zone interneti 102.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %