Ju jeni vizitori 4693405

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent komecial per shitje tek Rr Elbasanit
 • 13389032_1145804705480491_888692913_o
  Full Screen
  • 13389032_1145804705480491_888692913_o%1/3
  • 13324087_1145804698813825_717087195_o%2/3
  • 13340948_1145804708813824_886356662_o%3/3
  1/3
  13389032_1145804705480491_888692913_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 527
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Fillimi i Rr Elbasanit
  • Mbulim zone: 331 m²
   • per shitje 500 000 €
 • Detajet e prones

  Ambjent per shitje kati perdhe. Ambjentet jane te nje cilesie te larte. Zona eshte 30m nga rruga kryesore e peshtatshme per zyra , sherbime, supermarket, callcenter. Pronat jane me cmimi okazion per zonen dhe me cilesi superiore . Pronat jane me Certifikate Pronesie. Per cdo interes na kontaktoni
 • Te paraqitura

  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 331.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %