Ju jeni vizitori 4659671

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall ne Vore
 • IMG-20160423-WA0000
  Full Screen
  • IMG-20160423-WA0000%1/4
  • IMG-20160423-WA0001%2/4
  • IMG-20160423-WA0002%3/4
  • IMG-20160423-WA0003%4/4
  1/4
  IMG-20160423-WA0000
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 223
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: Vore
  • Zone toke: 4,41 ha
   • per shitje 2 425 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall vetem 50 metra nga rruga kryesore. Trualli pozicionohet ne Vore, ne vijen e pare dhe eshte mundesi shume e mire per biznese, godina, magazina e fasoneri. Metri ka nje vlere prej 55 euro per meter katror dhe eshte i negociueshem. Nxitoni per kete okazion.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 44100.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %