Ju jeni vizitori 4683670

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall ne Vore
 • IMG-20160423-WA0007
  Full Screen
  • IMG-20160423-WA0007%1/5
  • IMG-20160423-WA0004%2/5
  • IMG-20160423-WA0005%3/5
  • IMG-20160423-WA0006%4/5
  • IMG-20160423-WA0008%5/5
  1/5
  IMG-20160423-WA0007
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 224
  • Tipi i prones: Toke
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Vorë
  • Qytet: Vorë
  • zone: - - -
  • Adresa: Vore
  • Zone toke: 9.000 m²
   • per shitje 495 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet truall ne Vore me siperfaqe totale prej 9000 metra. Hapesira mund te shitet dhe me pjese nga 1125 m per ngaster. Cmimi eshte okazion per zonen pasi eshte 55 euro metri dhe jane te negociueshme. Trualli eshte ne vijen e dyte dhe 100 metra larg nga rruga kryesore. Per nje vizite ne prone, ju lutem nga kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 9000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %