Ju jeni vizitori 4685309

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament bulevardi "Zogu I"
 • ID89235600-0000-0500-0000-000002b9b063
  Full Screen
  • ID89235600-0000-0500-0000-000002b9b063%1/4
  • blvd8 - Copy-page-001%2/4
  • blvd9 - Copy-page-001%3/4
  • ID89235600-0000-0500-0000-000002b9b068%4/4
  1/4
  ID89235600-0000-0500-0000-000002b9b063
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 242
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 88 m²
  • Mbulim zone: 88 m²
   • per shitje 97 000 €
   • Per qira  420 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qera apartament perballe Albanian University ne krah te 15 kateshit. I rikonstruktuar plotesisht dhe ne gjendje shume te mire. Jepet i mobiluar dhe ka dokumenta pronesie te rregullta. Perbehet nga 2 dhoma, 1 kuzhine, sallon dhe 1 tualet. Ka drejtim J-L-P. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 88.00 m²
   • Zone interneti 88.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %