Ju jeni vizitori 4623935

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per Shitje 2+1
 • IMG-20160620-WA0000
  Full Screen
  • IMG-20160620-WA0000%1/1
  1/1
  IMG-20160620-WA0000
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 391
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Ali Demi
  • Zona e brendshme: 92 m²
  • Mbulim zone: 103 m²
   • per shitje 77 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament per shitje ne nje kompleks te ri dhe mjaft cilesor. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi me nje ballkon te madh si dhe dy tualete. Apartamenti eshte i organizuar ne orientim Jug-Lindje.Kompleksi perfundon ne Shtator te 2016. Per me shume informacion dhe vizite ne prone mund te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 103.00 m²
   • Zone interneti 92.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Marina Pali
  Telefone: +355686045146
  email: marinapali@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %