Ju jeni vizitori 4594869

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambient biznesi
 • IMG-20160613-WA0047
  Full Screen
  • IMG-20160613-WA0047%1/6
  • IMG-20160613-WA0046%2/6
  • IMG-20160613-WA0048%3/6
  • IMG-20160613-WA0057%4/6
  • IMG-20160613-WA0050%5/6
  • IMG-20160613-WA0053%6/6
  1/6
  IMG-20160613-WA0047
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 39
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 60 m²
  • Mbulim zone: 60 m²
   • Per qira  400 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 1+1 ne katin e pare per biznes.
  Ambienti ndodhet afer Brrylit buze rruge ne unaze,
  Eshte i ndare ne 2 ambiente te ndryshme dhe 1 tualet.
  Per nje vizite ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 1
  • Siperfaqet
   • planimetria 60.00 m²
   • Zone interneti 60.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edison Renja
  Telefone: +355697076126
  email: e.renja@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta