Ju jeni vizitori 4630279

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet biznes kopesht privat 2 kateshe te Komuna e Parisit
 • image-0.02.01.a67f1a64f3e2840f5e7b6b20098c9e9f40b704ffd09949a83ec5e51b2027dd6a-V
  Full Screen
  • image-0.02.01.a67f1a64f3e2840f5e7b6b20098c9e9f40b704ffd09949a83ec5e51b2027dd6a-V%1/10
  • image-0.02.01.4b636654b2397a12941faaebfc7f0d2d4bcb579999c8ca2fe5af10a50b901976-V%2/10
  • image-0.02.01.5d3a9365865161cec7a4a248af02146750f012f07ddab897bfe0f856a0d67e1f-V%3/10
  • image-0.02.01.8ca88ac27b0019cd50739c16626093c02b28b5fd92336ff47d68fc9f05a811ce-V%4/10
  • image-0.02.01.45f63a97fd34a5e6a758c9f273644d2f72d2413f57095b0e216fc64f3f29f6cc-V%5/10
  • image-0.02.01.50bd41ded6ab4ca47e353c6facde5de1bb884827fbb72be7890880f85d7feff2-V%6/10
  • image-0.02.01.53bc8086929713757c1d129116677f5ad35dccdddfdd93b559e119b90874674e-V%7/10
  • image-0.02.01.1732e1afec640131a3d7309b79af14387f7ab968c632635322f17f1009790040-V%8/10
  • image-0.02.01.bb946cbd50f124e727e247b76b145676e290549fe352fa2fa1e2f69fbca75f65-V%9/10
  • image-0.02.01.ab7af9226252f0b57c2c9ab4c9be21a45799b300b986a4a6681b7f69366204a6-V%10/10
  1/10
  image-0.02.01.a67f1a64f3e2840f5e7b6b20098c9e9f40b704ffd09949a83ec5e51b2027dd6a-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 248
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga"Robert Zhvarc"
  • Zona e brendshme: 300 m²
  • Zone toke: 40 m²
   • per shitje 15 000 €
   • Per qira  430 €
 • Detajet e prones

  Shitet biznes i nje kopeshti privat te Komuna e parisit ne nje ndertese private.Ndertesa ka nje siperfaqe prej 150 m² per secilin kat.Kati I aktualisht eshte funksional si kend lojerash + bar kafe.Kati II organizohet ne 3 klasa,1 dhome gjumi,1 tualet dhe nje kuzhine.Kopeshti ka nje aktivitet te suksesshem prej 10 vitesh me nje klientel te rregullt dhe kjo e ben ate nje okazion per mos tu humbur.Per me teper detaje na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 40.00 m²
   • Zone interneti 300.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %