Ju jeni vizitori 4590610

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan buze rruges per shitje me cmim poshte tregut.
 • 20160620_101957
  Full Screen
  • 20160620_101957%1/12
  • 20160620_101942%2/12
  • 20160620_101818%3/12
  • 20160620_102001%4/12
  • 20160620_102021%5/12
  • 20160620_101810%6/12
  • 20160620_101836%7/12
  • 20160620_101849%8/12
  • 20160620_101901%9/12
  • 20160620_101908%10/12
  • 20160620_101828%11/12
  • 20160620_102008%12/12
  1/12
  20160620_101957
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MEI 131
  • Tipi i prones: katet nentoke te dyqaneve
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Durresit
  • Zona e brendshme: 55 m²
   • per shitje 100 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dyqan buze rruges se Durresit. Ai ka nje siperfaqe neto prej 55 m2. Dyqani ndodhet ne katin zero, buze rruges dhe me fasade xhami. Dyqani ka dy hyrje, nga rruga kryesore dhe nga hyrja e pallatit gjithashtu ka edhe nje tualet. Dyqani eshte i ndare ne dy ambjente dhe eshte I pershtatshem per biznese te ndryshme. Disponon Dokumentacion te rregullt. Cmimi poshte tregut. Per me shume info ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 55.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enkela Guzi
  Office Manager
  Telefone: +355672049700 / +35542403900
  email: info@c21meiproperties.com / enkelaguzi@c21meiproperties.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Mei Properties
  Telefone: +355 42403900
  email: info@c21meiproperties.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %