Ju jeni vizitori 4649174

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambient per biznes prane shkolles ''De Rada''
 • IMG_0926.JPG
  Full Screen
  • IMG_0926.JPG%1/4
  • IMG_0969.JPG%2/4
  • IMG_0924.JPG%3/4
  • IMG_0925.JPG%4/4
  1/4
  IMG_0926.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 67
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Durresit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 50 m²
   • per shitje 200 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient per biznes prane shkolles ''De Rada''. Ambienti ndodhet ne katin 0, buze rruges kryesore dhe ka siperfaqe te brendshme 50m2. Momentalisht perdoret per lokal dhe pervec hapsires se brendshme mund te shfrytezohet edhe pjesa perpara per te vendosur tavolina. Ambienti eshte open space dhe mund te sherbeje per biznese te ndryshme. Lokali eshte rikonstruktuar totalisht perpara nje viti dhe ka nje arredim bashkekohor,sistem aspirimi dhe kondicionim.Ne cmim perfshihet mobilimi. Prona eshte me hipoteke, lloji i pasurise: njesi.
  Per me shume info ose per nje vizite ne prone jeni i lutur te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enea Spahiu
  Telefone: 00355694050026
  email: enea.spahiu@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %