Ju jeni vizitori 4578219

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira VILE
 • 13493581_618638631650046_1987943382_o
  Full Screen
  • 13493581_618638631650046_1987943382_o%1/3
  • 13499695_618638634983379_683855605_o%2/3
  • 13480264_618638618316714_2014517505_n%3/3
  1/3
  13493581_618638631650046_1987943382_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 330
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 3.786 m²
   • Per qira  15 000 €
 • Detajet e prones

  Karaktekistika të përgjithshme:
  10-15 min nga qendra e Tiranës
  30 min nga aeroporti ndërkombetar 'Nene Tereza'
  Kompleks i standardeve bashkëkohore
  Çdo godine ka parkim nëntokesor, një kat njësi trëgtare, katër kate banim dhe një kat papafingo.
  Verandat e njësive tregtare të cilat janë në shërbim të komunitetit, bëjnë lidhjen organike të tre godinave me njëra-tjetrën. Kjo lidhje shoqërohet me gjelbërim.
  Ambienti rreth godinave do të jetë i gjelberuar me pemë dekorative dhe frutore, bimësi të shkurtër dhe kënde shlodhjeje.
  Nga 3786 m2 që është sipërfaqja e pronës në të cilën në ndërtojme, rreth 2200 m2 janë sipërfaqe të gjelberuar, me gjelbërim të madhësive të ndryshme, dhe sipërfaqe të tjera në shërbim të komunitetit
  Kompleksi është në një zonë të qetë, larg smogut dhe zhurmave të Tiranës karakter të cilin kompleksi e ka ruajtur, e ka mbrojtur dhe e ka përmisuar nëpërmjet pemëve, sipërfaqeve të gjelbërta të mbjella në taracat dhe ambjentet rreth saj.
  Arkitektura dhe konstruksioni i objektit janë ndër më të veçantat në rajon dhe me gjërë.
  Unaza e madhe e Tiranës do të kaloje 200-250 m larg objektit duke i dhënë akses për levizje të shpejta, si dhe duke i ruajtur intimitetin e zonës si dhe distancen e nevojshme për të mos u shqetësuar nga zhurmat e qarkullimit të rrugëve të mëdha.
  Kompleksi do të ketë akses për hyrje dalje në këtë unazë, e cila tashmë ka filluar punimet.
  I pershtatshem: Hotel, ambasada, dhe per cdo lloj tjeter aktiviteti.
  Ju ftojme sa me pare te na kontaktoni

 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 3786.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta