Ju jeni vizitori 4183730

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira "Pallati Shallvare"
 • SH 10
  Full Screen
  • SH 10%1/8
  • SH 9%2/8
  • SH 2%3/8
  • SH 3%4/8
  • SH 8%5/8
  • SH 7%6/8
  • SH 5%7/8
  • SH 6%8/8
  1/8
  SH 10
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 418
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
  • Zone toke: 70 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5-ste pa ashensor.
  Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi dhe hapsire e brenshme e shfrytezueshme si garderobe, 1dhome ndenje, kuzhine gatimi, vend studimi, ballkon dhe tualet.
  Apartamenti jepet i mobiluar.
  Ju presim ta vizitojme sebashku.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 5
  • Siperfaqet
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone toke 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta