Ju jeni vizitori 4604922

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Bar-Restorant-Hotel per Qira perball TEG
 • 20160621_150744 - Copy
  Full Screen
  • 20160621_150744 - Copy%1/25
  • 20160621_150908 - Copy%2/25
  • 20160621_150916 - Copy%3/25
  • 20160621_150747 - Copy%4/25
  • 20160621_150912 - Copy%5/25
  • 20160621_150751 - Copy%6/25
  • 20160621_150833 - Copy%7/25
  • 20160621_150848 - Copy%8/25
  • 20160621_150924 - Copy%9/25
  • 20160621_150935 - Copy%10/25
  • 20160621_151156 - Copy%11/25
  • 20160621_151228 - Copy%12/25
  • 20160621_151304 - Copy%13/25
  • 20160621_151409 - Copy%14/25
  • 20160621_151312 - Copy%15/25
  • 20160621_151419 - Copy%16/25
  • 20160621_151454 - Copy%17/25
  • 20160621_151506 - Copy%18/25
  • 20160621_151538 - Copy%19/25
  • 20160621_151551 - Copy%20/25
  • 20160621_153717 - Copy%21/25
  • 20160621_151553 - Copy%22/25
  • 20160621_153720 - Copy%23/25
  • 20160621_153743 - Copy%24/25
  • 20160621_153752 - Copy%25/25
  1/25
  20160621_150744 - Copy
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 392
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Farke
  • zone: - - -
  • Adresa: Mjull Bathore
  • Zona e brendshme: 350 m²
  • Mbulim zone: 900 m²
  • Zone toke: 1.900 m²
   • Per qira  5 000 €
 • Detajet e prones

  Ambient per qira ne nje nga zonat me te kerkuara per restorante dhe biznese. Godina eshte 3 kateshe me pjese te gjelberuara dhe zone parkimi. Kati i pare eshte restorant me nje sip prej 330m2 dhe 50m2 kuzhine. Perball me restorantin ka nje lulishte prej 900m2 e gjelberuar me lodra per femije. Kati i II dhe kati i III kane nje sip prej 256 m2 te perbera nga dhoma te cilat jane perdorur per hotel. 4 dhoma jane funksionale te kompletuara secila me tualet nje lavanderi si dhe dy salla te medha ngrenie..Godina ka 350m2 parking qe merr perafersisht 25 makina si dhe 310 m2 bodrum per magazinim. Restoranti eshte totalisht i restauruar se fundmi.Mos hezitoni te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 900.00 m²
   • Zone toke 1900.00 m²
   • Zone interneti 350.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta