Ju jeni vizitori 4200713

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITET OSE JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NË UNAZËN E RE
 • CIMG9206.JPG
  Full Screen
  • CIMG9206.JPG%1/13
  • CIMG9209.JPG%2/13
  • CIMG9211.JPG%3/13
  • CIMG9226.JPG%4/13
  • CIMG9225.JPG%5/13
  • CIMG9223.JPG%6/13
  • CIMG9224.JPG%7/13
  • CIMG9216.JPG%8/13
  • CIMG9217.JPG%9/13
  • CIMG9218.JPG%10/13
  • CIMG9228.JPG%11/13
  • CIMG8956.JPG%12/13
  • CIMG9212.JPG%13/13
  1/13
  CIMG9206.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 197
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Sabri Preveza", Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 74 m²
   • per shitje 43 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 në rrugën 'Sabri Preveza', shumë afër nga rruga kryesore në Unazën e Re. Sipërfaqja është 74 m2. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të banimit, në një kompleks të ri pallatesh. Ambienti është i organizuar në një dhomë ndenjeje, një dhomë gjumi, korridor, tualet dhe një ballkon llozhë me pamje të bukur nga rruga dhe brenda kompleksit. Orientimi është Veri dhe Lindje. Punimet janë shumë cilësore. Mobilimi përfshin aneksin me kondrabufe dhe elektroshtëpiaket, krevate, divan dhe dollap. Ka afër të gjitha facilitetet e nevojshme.
  Për një vizitë në pronë, jeni të lutur të na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 1
   • Tualete 1
   • Korridor
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Ambjente comerciale
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • drejtimi I paneleve diellore Veri/lindje
   • Supermarkete
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • furnizime
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 74.00 m²
  • sherbimet
   • Televizor kabllor
   • elektricitet
   • Akses interneti
   • Nr. Single Bed 2
   • uje
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %