Ju jeni vizitori 4665532

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Magazine per Qera
 • IMG_8190.JPG
  Full Screen
  • IMG_8190.JPG%1/6
  • IMG_8189.JPG%2/6
  • IMG_8188.JPG%3/6
  • IMG_8192.JPG%4/6
  • IMG_8193.JPG%5/6
  • IMG_8194.JPG%6/6
  1/6
  IMG_8190.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 108
  • Tipi i prones: Truall ndertimi
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vaqarr
  • zone: - - -
  • Adresa: Vaqarr-Tirane
  • Zona e brendshme: 2.000 m²
  • Zone toke: 2.000 m²
   • Per qira  800 €
 • Detajet e prones

  Magazine per Qera ne Vaqarr. Magazine me nje sip. prej 1000 m2 e ndare ne nje sip. 300 m2, nje sip. e dyte 400 m2, dhe nje sip.300 m2 te gjitha te lidhura sebashku. Ka nje sip. toke prej 1000 m2. Nje mundesi e mire per zhvillimin e biznesit tuaj, Akses i menjehershem me rruget nacionale Tirane - Durres. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
  • Siperfaqet
   • Zone toke 2000.00 m²
   • Zone interneti 2000.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Afrim Allkoci
  Agent
  Telefone: +355672038405
  email: afrim_enternal@cantury21albania.com / enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta