Tel +355 042212121

OKAZION!!! Shitet, Apartament 2+1, tek Liqeni Thate.
95 000.00€

Pershkrimi i prones
Apartamenti ndodhet tek Liqeni Thate. Pozicionuar ne kat te 3, ne nje pallat te ri me cilesi te larte punimesh. Orientimi jug-perendim. Siperfaqe totale 124.2, siperfaqe neto 114m2. Organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje, 1 kuzhine e vecuar, 1 tualet. Vetrat dopio-xham dhe me grila. Ngohja-ftohja me kondicioner, ne cdo dhome. Disponon certifikate pronesie.
Detajet e pronës
 • Referim : MB 207
 • Status : E perdorur
 • Siperfaqe bruto : 124.2 m²
 • Qytet : Tirana
 • Zone : Liqeni i Thate
 • Siperfaqja e brendshme : 124.2 m²
 • Dhoma : 2
 • Cmimi/m2 : 0 €
 • Adrese :
 • Hipoteke :
 • Vizita : 1610
 • Kat : 3
Tipare
Kontakt
Emri*
telefon*
Email*
Mesazhe *

Agjent

Ani Xhaferraj
0694004123

Detajet e Agjensise

CENTURY 21 MB Properties
+355 04 245 2 245
Vendndodhja
Simulim
Sasia
kohë(Vitet)
Norma e interesit %
Pagese mujore Numri i Pagesave
Interesi i përgjithshëm Pagesat ne total