Ju jeni vizitori 4625650

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Hotel per Qera
 • ea3197a1069ab601_3562-w500-h666-b0-p0--contemporary-exterior
  Full Screen
  • ea3197a1069ab601_3562-w500-h666-b0-p0--contemporary-exterior%1/8
  • Queen-Concord-Travel-08%2/8
  • b_730_5eb61b68-f797-4b72-a6d9-d5d201350b99.JPG%3/8
  • images (1)%4/8
  • b_730_d468253a-cfa4-4ff5-99b8-8e2b201420ac.JPG%5/8
  • contemporary-bedroom%6/8
  • images%7/8
  • Tirana-International-Concord-Travel-08%8/8
  1/8
  ea3197a1069ab601_3562-w500-h666-b0-p0--contemporary-exterior
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 109
  • Tipi i prones: Hotele
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Shkelqim Fusha
  • Zona e brendshme: 1.250 m²
  • Zone toke: 1.250 m²
   • Per qira  4 000 €
 • Detajet e prones

  Hotel per Qera tek Komuna e Parisit. Ndertesa ka një sipërfaqe prej 756 m2 dhe një oborr të madh prej 500 m2. Hoteli përbëhet nga 4 Kate ku: Në katin -1 ndodhet lavanteria, kuzhina dhe tualeti. Kati 0 ndodhet recepsioni, 2 dhoma gjumi, suita me një aredim shumë modern dhe relaxues dhe mëngjesorja. Kati 1 dhe 2 përmbajnë nga 5 dhoma, secila e pajisur me tualet personal. Kati 3 përfshin 4 Dhoma, është kati i papafingos me punime druri. Dhomat jane secila nga 20 m2, të pajisura me kartë, sistem kamerash, impiant elektrik , kondicionim, laminat, mermer dhe tualete personale me sensor. Hollet janë të pajisur me telekomandë kondicionim qendrore dhe secili prej kateve është i pajisur me ashensor privat. Për më shumë informacion na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 17
   • te gjitha dhomat 16
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 1250.00 m²
   • Zone interneti 1250.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ardit Braho
  Broker
  Telefone: 00355696302222
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta