Ju jeni vizitori 4624104

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent per magazine
 • 1
  Full Screen
  • 1%1/3
  • 20160622_153115%2/3
  • 2%3/3
  1/3
  1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 71
  • Tipi i prones: Garazhd
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.teodor Keko
  • Zona e brendshme: 72 m²
  • Mbulim zone: 72 m²
   • Per qira  150 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent i cili mund te sherbej si magazine pasi ndodhet ne -1 me akses shume te mire ndaj rruges kryesore.Ambjenti mer edhe ndricim natyral dhe nuk permban lageshti.Per nje vizite ne prone ju lutem me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Siperfaqet
   • planimetria 72.00 m²
   • Zone interneti 72.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Oltion Lulja
  Telefone: +355694050023
  email: oltion.lulja@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta